MARKA PATENT TESCİLİNDE EN UYGUN FİYAT !

 

                       MARKA PATENT  ALMAK !

FİRMAMIZ TPE TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ  RESMİ                                  VEKİL FİRMASI OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR                                           international registration of trademark and                                                                                             patent in Turkey

              التسجيل الدولي للعلامات التجارية وبراءات الاختراع

        TpetumsiadUyeLogo

MARKA ! MARKA TESCİLİ ! MARKA PATENT ALMAK ! PATENT ! PATENT TESCİLİ !
MARKA PATENT ALMA ! TÜM İŞLEMLERDE KALİTE VE GÜVENİN ADRESİ MARKA MARKA PATENT ALMAK….
Markanızı hala tescil ettirmediyseniz,MARKA TESCİLİ,PATENT TESCİLİ,TASARIM TESCİLİ,işlemlerinde,MARKA PATENT ALMAK sizler için vazgeçilmez kampanyaları sunarak fikri ve sınai haklarınızı koruma altına alıyor.Üstelik Kurumsal Şirketlere Özel İndirimler ve Online Başvuruda %20 İskonto Fırsatı!
MARKA PATENT ALMAK müşterilerine sunduğu cazip kampanyalar ile marka tescilinde, marka değerinizi çok uygun fiyatlara koruyor. Tek bir marka için müracaat eden müşterimize tescil fiyatı 550 TL iken, 2. Marka başvurusunda bu fiyat 500 TL’ye düşmekte, hatta 3. Marka başvurusunda 450 TL gibi cezbedici fiyatları sunmaktadır.
MARKA PATENT ALMA’nın sunduğu kampanyalar sadece bunlarla sınırlı değil. Marka tescilinde kurumsal şirketlere özel fiyatlar ve ücretsiz ön araştırma hizmeti verilmektedir.
Online başvurularda marka tescilinde %20 iskontolu indirim!